İzmir Ses Yalıtım Panelleri

SES YALITIM SÜNGERİ 

YANMAZ AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER

YANMAZ AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER

Yüzeyi piramit şeklinde bölmelerden oluşan piramit sünger ismini bu şekilde almıştır. Yanmazlık özelliği olan süngerler arasındadır. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçlı kullanılır.

BASOTECT PİRAMİT SÜNGER

BASOTECT PİRAMİT SÜNGER

Basotect piramit sünger hafif ve yanmaz olmasının yanı sıra yüksek ve alçak frekans seslerde üstün performansa sahiptir. Görünümü ve ses kesim performansıyla dikkat çekmektedir.

YANMAZ AKUSTİK LABİRENT SÜNGER

YANMAZ AKUSTİK LABİRENT SÜNGER

Labirent sünger uygulandığı ortama akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlayan bir üründür. Ses emicilik özelliği olan bir süngerdir.

BASOTECT LABİRENT SÜNGER

BASOTECT LABİRENT SÜNGER

Basotect labirent melamin akustik yanmaz süngerler beyaz ve gri renklerde üretilen hafif akustik köpük grubundandır. Yankı ve ses kesici özelliği vardır.

YANMAZ AKUSTİK SPESİYAL SÜNGER

YANMAZ AKUSTİK SPESİYAL SÜNGER

 Spesiyal sünger akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan ses izolasyon malzemesidir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan spesiyal sünger yanmazlık özelliği olan bir süngerdir.

BASOTECT SPESİYAL SÜNGER

BASOTECT SPESİYAL SÜNGER

Basotect spesiyal süngerler ses yalıtımı sağlamasıyla birlikte hafif ve çok kullanışlı bir malzeme olduğundan dolayı uygulama zorluğu çekmezsiniz.

YANMAZ AKUSTİK YUMURTA SÜNGER

YANMAZ AKUSTİK YUMURTA SÜNGER

Yumurta sünger bir akustik sünger çeşididir. Yanmaz özellikte olan yumurta sünger ses yalıtımı ve akustik düzenleme uygulamalarında kullanılan ses izolasyon malzemesidir.

BASOTECT YUMURTA SÜNGER

BASOTECT YUMURTA SÜNGER

Basotect yumurta süngeri, sesi emen & soğuran ve akustiği düzenlemekte kullanılan akustik yumurta süngerler, yüksek ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında kullanılmaktadır.

İzmir Ses Yalıtım Panelleri

Aksa Akustik Ses Yalıtım Firması olarak İzmir şubemizde ses kesici akustik panellerimiz mevcuttur. Uygulama hizmetimiz ve malzeme satışımız vardır. Akustik paneller ortam akustiğini oluşturur. Mekandaki yankı, eko, uğultu, çınlama gibi sesleri keser. Dayanaklı kumaş panellerden üretilen ses emici paneller mevcuttur. Ahşap olarakta delikli ve derzli panellerimiz vardır. Bu paneller içerisinde bulunan kumaş sayesinde ve derz, delik sıklığı nedeniyle ses emişi gücü yüksektir.

Ses Emici Kumaş Kaplı Panel

İzmir Kumaş Kaplı Ses Emici Panel

Kumaş kaplı akustik panellerin ön ve arka yüzeyi cam yünü levhanın darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmasıyla oluşur. Kumaş paneller duvarlarda uygulayabileceğiniz dekoratif, renkli ses emme gücü yüksek olan performanslı bir üründür. Kumaş kaplı paneller akustik ortamlarda, yankı ve eko gibi sorunların bulunduğu ortamlarda performans gösteren bir üründür.

İzmir Ses Yalıtımlı Masa Seperatörü

İzmir Akustik Masa Seperatörü

Ofis, çağrı merkezi, call center gibi mekanlarda kullanılan ara bölücü masa seperatörleri çalışma esnasında seslerin birbirine karışmamasını önler. Masa seperatörleri dayanıklı ses geçirmez kumaştan üretilir. Masa seperatörleri daha huzurlu ve konforlu bir iş ortamı sunar. İş veririminiz arttırır.

Delikli Ahşap Panel

İzmir Delik Yankı Yansıtıcı Ahşap Panel

Delikli ahşap panellerin içinde ses emici kumaş bulunur. Ahşap sesi daha iyi yalıtan bir malzemedir. Ahşap panelde delik sayısı ne kadar fazla ve sık olursa ses emme eğilimi o kadar iyi olur. Delikli ahşap paneller ortam akustiğini sağlar. Uğultu, çınlama, istenmeyen sesleri keser. Yankı yansıtıcı özelliği vardır. Özel kumaşın çektiği sesleri ısı enerjisine dönüştürür.

Akustik Baffle

İzmir Akustik Yankı Kesici Baffle

Akustik bafflelar; ofis, toplantı salonu, konferans salonu, düğün salonu gibi bir çok mekanda tercih edilen ses yalıtım panelidir. Bafflelar yankı kesici özelliğe sahiptir. Uğultu, çınlama, istenmeyen sesleri keser. Özel aparatı sayesinde tavanda uygulanan bafflelar dekoratif yapısı sayesinde ortamda şık bir görüntü oluşturur. Akustik bafflelar istenilen renk ve ölçülerde üretimi sağlanır.

Akustik Paravan

İzmir Akustik Paravan

Ofis, çağrı merkezi, call center gibi mekanlarda kullanılan paravanlar ara bölücü ses geçirmez özellikli ürünlerdir. Bu ürünler ofis gibi ortamlarda kullanıldığı takdirde çalışanlar birbirlerinin sesinden rahatsız olmaz, iş verimi artar. Paravan ses geçirmez dayanıklı kumaşlardan üretilir. İstenilen renk ve ebatlarda üretimi mevcuttur.

HERAKLİTE AHŞAP YÜNÜ

piramit sünger

Ahşap Yünü Ses Yalıtım Malzemesi

Genellikle akustik ses yalıtım sağlama amacıyla kullanılan heraklit ürünler ahşap yününden elde edilen, ortamlara güzel bir görünüm kazandıran akustik ses yalıtım malzemesidir. Devamı

 

MANTARLI KAUÇUK LEVHA

Mantarlı Kauçuk Levha

Mantarlı Kauçuk Zemin Ses İzolasyon Malzemesi

Titreşim kaynaklı ve darbe oluşumlu gürültüleri engelleyen mantarlı kauçuk zemin levhası parke altına döşenmektedir. 1 cm süngerpan ses yalıtım malzemesi ile kullanıldığında iyi bir zemin izolasyonu sağlamaktadır.  Devamı

 

EPDM AĞIR BARİYER

ağır ses yalıtım bariyeri

Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

İyi derecede ses izolasyonu sağlayan farklı ürünlerin laminasyonundan oluşan ses yalıtım süngerlerinin arasında kullanılan üründür. Tek başına kullanıldığında da iyi bir izolasyon sağlamakla beraber şap altında titreşim yalıtımı sağlamaktadır.  Devamı

 

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

yanmaz akustik sünger

Basotect Melamin Basf Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Melamin süngerler I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.Ses emiciliğinin yanında akustik düzenleme'de sağlamaktadır. Ortamdaki echo ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılabilir. Devamı

 

 

YANMAZ AKUSTİK SÜNGER

yanmaz akustik sünger

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahiptirler. Ayrıca yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Devamı

 

 

REBONDED BONDEX SÜNGERPAN

yanmaz akustik sünger

Rebonded Bondex Süngerpan 

Rebonded bondex süngerpanın oluşumu diğer süngerlerden çok farklıdır. Sadece oluşumu değil ses kesme kapasitesi ve kullanım amacıda diğer süngerlerden oldukça farklıdır. Rebonded bondex süngerpan duvar ses izolasyonu,tavan ses izolasyonu ve zemin ses izolasyonunda kullanılabilir. Devamı

 

 

TEKNO TOUCH SÜNGER

yanmaz akustik sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno touch akustik sünger ortam akustiği düzenleyen ses yalıtım malzemesidir. Fakat tek başına güçlü seslerin kesilmesi istenilen mekanlarda performans gösteremez. Eğer güçlü sesler yalıtılmak isteniyorsa tekno touch sünger ile birlikte ses kesici malzemeler kullanılmalıdır. Devamı

 

 

İPEKSİ KADİFE KAPLI SÜNGER

İPEKSİ KADİFE KAPLI SÜNGER

SES YALITIM UYGULAMALARI

Gürültünün zararlı etkilerinden korunulması gereken alanlarda konut, okul, hastane, yurt, otel, is yeri, çağrı merkezi, toplantı odası, home office, sinema salonu, home cinema salonu, tavan ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, bateri odası ses yalıtımı, stüdyo odası ses yalıtımı, radyo odası ses yalıtımı örneklerde olduğu gibi çevreye yaydıkları gürültünün önlenmesi gereken alanlarda jeneratör, hidrofor, kalorifer, yüksek ses düzeyine sahip eğlence yerleri gibi kullanım koşulu esaslarına bağlı alanlarda sinema, tiyatro, konser ve konferans salonu, TV ve ses kayıt stüdyosu akustik ses yalıtım süngeri ses yalıtım malzemeleriyle yapılmalıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İSTANBUL TEKNİK SÜNGER

Petrol Yolu Cad. Mehmet Akif Mahallesi No:189 Sultanbeyli / İSTANBUL

Ofis İrtibat : 0216 592 93 16

Satış ve Şube Sorumlusu : 0533 039 24 07